هزینه کاشت ابرو در تهران

کلینیک بین المللی گلبان جزء یکی از کلینیک های تخصصی و معتبر کاشت ابرو در تهران است که زیباجویان بسیاری از اقسا نقاط کشور و سایر کشورها برای کاشت ابرو به این کلینیک مراجعه می کنند.کاشت ابرو روش دائمی برای داشتن ابروهایی دلخواه است که با بروزترین روش ها انجام می شود و با سایر روش ها مثل فیبروز، میکرونلدینگ و … قابل مقایسه نیست.

اگر به دنبال ابروهایی زیبا و پرپشت هستید که شما را برای همیشه از روش های موقت مثل تتو و سایر روش ها راحت کند جای شما اینجاست…

 

برای دریافت مشاوره شماره تماس خود را وارد کنید.

عوامل موثر در هزینه کاشت ابرو

فاکتورهای بسیاری هستند که بر هزینه ی کاشت ابرو تاثیرگذارند برخی از این عوامل عبارتند از :

تراکم و تعداد گرافت

پهنا و مدل ابرو

روش کاشت ابرو

میزان تراکم ابرو

دستمزد پزشک

وجود یا عدم وجود اسکار

تراکم و تعداد گرافت: براساس این که ابروی شما تا چه اندازه به ترمیم نیاز دارد و بخواهید چه طرحی بر روی ابروهای خود پیاده کنید، تراکم و تعداد گرافت‌ها متفاوت خواهد بود. معمولا از ۲۰۰ تا ۳۰۰ فولیکول برای کاشت ابرو استفاده می‌کنند؛ البته اگر فرد ابروهای پهن‌تری درخواست کند این میزان افزایش می‌یابد.

پهنا و مدل ابرو: طبیعتا ابروهایی با دنباله بلندتر یا پهن‌تر به گرافت بیشتری نیاز دارند و از این رو فرایند برداشت گرافت‌ها زمان بر تر خواهد بود، همچنین اکثر گرافت‌ها در بخش انتهایی یا تاج ابرو کاشته می‌شوند که به دقت و زمان بیشتر و در نتیجه هزینه بالاتری منجر می شود.

روش کاشت ابرو: نوع روش کاشت ابرو از جمله مهمترین عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو است. بر اساس نوع برداشت گرافت از بانک و قرار دادن آن در محل مورد نظر، هزینه کاشت ابرو تعیین خواهد شد.

msg-964319365-268877 (1)
msg-964319365-268874 (1)

میزان تراکم مو:برای کاشت ابرو اصولا از بانک موی پشت سر استفاده می‌شود ، در برخی افراد بانک مو تضعیف شده و یا دارای تراکم کمتری می باشد ، در صورت اقدام به کاشت ابرو برای این افراد  هزینه نیز برای آنان متفاوت خواهد بود.

وجود یا عدم وجود اسکار: امکان کاشت ابرو روی اسکار هم وجود دارد اما از آنجا که این عمل مقداری حساس بوده حتما برای انجام این کار باید به کلینیکی معتبر مراجعه کنید که در این صورت هزینه ی آن بالاتر خواهد بود.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا لازم است که هزینه های کلینیک، دستمزد پزشک و هزینه های جانبی مثل داروهای لازم بعد از کاشت را نیز در نظر داشته باشید.

دستمزد پزشک

دستمزد پزشک براساس مهارت و تجربه متفاوت است؛علاوه بر این اگر قسمت وسیعی از ابروی شما دچار ریزش شده باشد، زحمت پزشک و تیم او نیز بیشتر خواهد بود؛ به همین دلیل قیمت بیشتری برای خدمات خود در نظر می‌گیرند.

داروهای تجویز شده توسط پزشک

باتوجه‌ به نوع روش کاشت ابرو دوران نقاهت، مزایا، عوارض و تعداد جلسات ترمیم نیز متفاوت خواهد بود. بر همین اساس نیاز به مصرف داروهای خاصی است که به طبع هزینه‌هایی را در پی خواهد داشت.

کلینیک کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو درکلینیک های مختلف بسته به روش کاشت، تجهیزات کلینیک، موقعیت مکانی کلینیک و سایر خدمات جانبی که به مراجعین خود ارائه می کند متفاوت است.

برای مشاوره رایگان و ارتباط با متخصصین شماره خود را وارد کنید!

هزینه کاشت ابرو در تهران

هزینه کاشت ابرو را بر اساس روش کاشت، مصوبه وزارت بهداشت و همچنین تعداد گرافت‌های کاشته شده تعیین می‌کنند اما به طور کلی هزینه کاشت ابرو طبیعی در تهران با قیمت آن در شهرستان‌ها متفاوت است. بیشتر کلینیک‌های پوست، مو و زیبایی واقع در تهران، از بهترین دستگاه‌ها و تجهیزات استفاده می‌کنند و اکثر پزشکان ماهر و باتجربه نیز در تهران قرار دارند. همین مسائل باعث شده‌اند که هزینه کاشت ابرو طبیعی در تهران بالاتر باشد. علاوه بر این از انواع تکنیک‌های مختلف کاشت ابرو که در کلینیک‌های تهران انجام می‌شوند، فقط دو روش FIT و FUT در دیگر شهرها در حال اجرا هستند. هزینه‌های جانبی مانند هزینه خرید یا اجاره کلینیک و رفت و آمد نیز در تهران بیشتر از شهرستان است و همه این مسائل باعث شده‌اند که هزینه کاشت ابرو طبیعی در تهران افزایش یابد.

لازم است بدانید که کاشت ابرو در صورتی ممکن است شامل بیمه شود که  فرد بر اثر حادثه ابروی خود را از دست داده باشددر غیر اینصورت جنبه زیبایی خواهد داشت.

هزینه‌های قبل و بعد از کاشت ابرو 

معمولا کاشت ابرو هزینه اضافی در بر نخواهد داشت و تنها هزینه‌هایی که پیش از عمل باید صرف کنید مربوط به جلسات مشاوره و انجام آزمایشات هستند. آزمایشاتی که باید انجام دهید شامل آزمایش ایدز، هپاتیت، اسکن ریه و … هستند. پس از کاشت ابرو نیز ممکن است پزشک برخی داروهای تقویتی برای شما تجویز کند که هزینه کاشت ابرو را افزایش می‌دهند. ممکن است به شما پیشنهاد شود که برای تقویت ابروی کاشته شده، روش‌های تقویتی کاشت مو من‌جمله مزوتراپی را امتحان کنید.

هزینه کاشت ابرو در کلینیک گلبان

همانطور که گفته شد هزینه ی کاشت ابرو به عوامل مختلفی از جمله تراکم ابرو ،دستمزد پزشک ،روش کاشت ابرو و جنس مو بستگی دارد و با توجه به موارد ذکر شده هزینه ی کاشت ابرو در کلینیک تخصصی گلبان بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان متغیر است. کلینیک گلبان با تکیه بر ۱۸ سال سابقه درخشان و بهترین متخصصان کاشت، آماده انجام تمامی خدمات در این زمینه هستند. برای دریافت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

 کدام روش کاشت ابرو نسبت به بقیه ارزان‌تر است؟

درصورتی‌که افراد متقاضی کاشت ابرو، در پی یک روش کم‌هزینه‌تر هستند، می‌توان کاشت ابرو به روش FUT را پیشنهاد داد. روش fut جزو مقرون به صرفه‌ترین روش‌های کاشت ابرو در ایران به‌شمار می‌رود؛ چرا که در این روش فولیکول‌های مو به‌صورت لایه‌ای و یک‌جا برداشت می‌شوند و مدت‌زمان کمتری برای کاشت صرف می‌شود و هر چقدر زمان عمل کاشت ابرو کوتاه‌تر باشد، هزینه کاشت مو نیز کاهش می‌یابد. در روش fut فولیکول‌های مو به شکل نواری برداشته می‌شوند و به همین خاطر، به آن روش نواری نیز اطلاق می‌شود. کاشت و پیوند گرافت‌ها از طرق برش‌های ریزی که در سطح ابرو زده می‌شود، فراهم می‌گردد؛ زاویه و عمق این برش‌ها باید به گونه‌ای باشد که طبیعی‌ترین نتیجه را به همراه کمترین آسیب، داشته باشد.

به‌طورکلی هرمورد از روش‌های کاشت ابرو با توجه ‌به نوع فرآیند کاشت و تجهیزاتی که در آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ هزینه‌های متفاوتی خواهند داشت. به ‌عنوان‌ مثال کاشت ابرو به روش FIT به علت استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن، هزینه بیشتری در قیاس با سایر روش‌ها در پی خواهد داشت.

هرگز به ارزانترین ها اعتماد نکنید!!

بیشتر افراد پس از پرس و جو و مطلع شدن از هزینه های کاشت ابرو درصدد جستجوی ارزان ترین مرکز در تهران برای انجام کاشت ابرو هستند. اما در خصوص این موضوع باید بدانید دو دلیل هزینه ی بیشتر برخی از مراکز کاشت ابرو استفاده از تجهیزات پیشرفته و تجربه و مهارت پزشک می باشد و انجام کاشت ابرو در تهران با ارزان ترین قیمت نشانه ی عدم استفاده از مواد باکیفیت و نرسیدن به نتیجه ی ایده آل است.

تماس با گلبان کلینیک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا