امسال مو بکار، سال بعد پولش رو بده!

مجرب ترین پزشک کاشت مو در تهران

همه ما در طول روز تعداد مشخصی از موهای خود را از دست می‌دهیم که کاملاً طبیعی است اما زمانی این موضوع دردسرساز می‌شود که ریزش از حد طبیعی خود فراتر برود. ازدست‌دادن موی طبیعی می‌تواند نگرانی‌های زیادی را برای ما ایجاد کند اما باید اشاره کرد که با پیشرفت علم، دیگر نباید نگران این موضوع باشید. کاشت مو یکی از روش‌های درمانی بسیار کاربردی است که می‌تواند به شما تجربه داشتن دوباره موهایی طبیعی و پرپشت را بدهد.

روش F.I.T

روش FUT تحولی کاشت مو ایجاد کرد و هنوز هم به عنوان یکی از پرطرفدارترین روش‌های کاشت مو استفاده می‌شود؛ ولی یک مشکل بزرگ دارد: روش FUT تهاجمی است. در این روش باید روی پوست سر برشی ایجاد کنیم که خونریزی دارد و زخم ایجاد شده را می‌بایست بخیه بزنیم.

روش S.U.T

این روش کاشت موی سر، در حال حاضر بهترین روش است که برای بسیاری از مراجعه کنندگان و افرادی که دچار مشکل ریزش موهای سر شده اند، بکار گرفته می شود. این روش دارای کمترین عوارض است و عمل جراحی آن بسیار ساده و بی دردسر صورت می گیرد. نتایج عمل ماندگار و عالی بوده

روش F.U.T

در این روش ابتدا نوار نسبتاً کوچکی را از پوستِ پشت سر برداشت می‌داریم. سپس زخم ایجاد شده را بخیه می‌زنیم. البته موهای نواحی بالاتر جای این زخم را به خوبی می‌پوشانند ولی اگر موهای پشت‌سرتان خیلی کوتاه کنید، ممکن است معلوم بشود.

پرسنل کلینیک پوست و مو گلبان

کلینیک زیبایی گلبان با جذب برترین متخصص ها و مجرب ترین کادر فنی، تنها به رضایت شما می اندیشد.

دلائل ریزش مو

یکی از مهم‌ترین مراحل درمان ریزش مو، یافتن علت ایجاد این مشکل است. امروزه متخصصان دلایل زیادی را برای این مشکل شناسایی کرده‌اند. هر چه که است باید سریعاً جلوی ریزش مو گرفته بشود در غیر این صورت شما بخش زیادی از موهای طبیعی خود را از دست خواهید داد و نیاز به کاشت مو پیدا می‌کنید. در این بخش شایع‌ترین این عوامل بررسی می‌شود.

ژنتیک

از شایع‌ترین علت ریزش مو چه در مردان و چه در زنان، ژنتیک است. افراد زیادی هرساله دچار ریزش مو می‌شوند به دلیل اینکه ژن‌های ایجادکننده این مشکل را به ارث برده‌اند. این مشکل هم در زنان و هم‌ در مردان ممکن است ایجاد شود که تحت عنوان آلوپسی آندروژنیک شناخته می‌شود. کنترل ریزش موی ارثی بسیار سخت خواهد بود؛ چراکه عامل آن به ژن‌های خود فرد مربوط است.

کمبود ویتامین

بررسی‌ها نشان می‌دهد کمبود برخی از ویتامین‌ها و مواد معدنی می‌تواند خود یکی از عوامل ریزش مو به شمار برود. ‌ زینک و ویتامین‌های گروه ب از جمله این عوامل هستند. ریزش مو به این شکل پس از رفع کمبود ویتامین قابل‌جبران خواهد بود و به همین دلیل جای نگرانی وجود ندارد.

بیماری

یکی از عوارض ثانویه برخی از بیماری‌ها، ریزش مو است. برای مثال آلوپسی آره آتا نوعی بیماری خودایمنی است که در آن فولیکول‌های مو به‌وسیله سیستم ایمنی خود فرد مورد حمله قرار می‌گیرد. سرطان یکی دیگر از بیماری‌هایی است که در آن فرد موهای بیشتر مناطق بدن خود را به دلیل روند آن از دست می‌دهد. برخی از بیماری‌های پوستی هم وجود دارند.

عدم تعادل هورمونی

هورمون‌ها نقش مهمی در سلامت موهای شما دارند. هرگونه عدم تعادل در هورمون‌های بدن خصوصاً هورمون‌های جنسی می‌تواند سبب ریزش شدید مو بشود؛ ازاین‌رو یکی از مواردی که پزشکان برای یافتن علت ریزش مو بررسی می‌کنند میزان هورمون‌های موجود در بدن فرد، است.

 بیماری پلی‌کیستیک تخمدان‌ در خانم‌ها یکی از شایع‌ترین موارد ریزش مو در اثر اختلال هورمونی است. موارد بررسی شده جزو شایع‌ترین عوامل ریزش مو بودند که بررسی شد. البته همان‌طور که می‌دانید عوامل دیگری هم می‌توانند در این موضوع تأثیر بگذارند.

با شما هستیم...

کاشت مو از تکنیک‌های کاملاً مؤثر برای افراد طاسی است که تمایل به داشتن دوباره موهای طبیعی دارند. این عمل امروزه با استفاده از تکنیک‌های مختلفی انجام می‌شود که انتخاب این تکنیک‌ها با نظر متخصص و با درنظرگرفتن خواسته‌های فرد متقاضی، انجام می‌شود. برای انجام این کار باید شرایط سنی و موارد دیگر را دارا باشید. در این مطلب با تمامی نکاتی که باید از این عمل بدانید، آشنا شدید؛ ازاین‌رو اکنون با آگاهی بسیار کاملی می‌توانید تصمیم بگیرید.

لیلا بهمنی

مشاور

بیتا یاوریان

مسئول اتاق عمل

لیلی مقامی

مدیر داخلی

محجبین قانع

کانتر

فرزانه ویسه

حسابدار

دریافت مشاوره رایگان