اندولیفت

اندولیفت روشی نوین و غیر تهاجمی برای جوان سازی پوست محسوب می‌شود و موجب لیفتینگ صورت، سفت کردن و کاهش چربی اضافی می‌شود. اندولیفت معمولاً در قسمت میانی تا پایینی صورت مانند پیشانی، خط فک، گونه و گردن انجام می شود.

کلینیک زیبایی گلبان با ۱۸ سال سابقه در ارائه خدمات زیبایی مانند کاشت مو، کاشت ابرو، خدمات لیزر، پوست و مو، فیلر، بوتاکس و جوانسازی صورت، آماده ارائه خدمات زیبایی اندولیفت در تهران می‌باشد.

برای مشاوره رایگان کاشت ابرو شماره خود را وارد کنید.

در روش اندولیفت یک فیبر کوچک (۲۰۰ یا ۳۰۰ میکرون) به زیر پوست ( داخل هیپودرم سطحی) وارد می شود و با تولید پرتو های مخصوص به تحریک کلاژن سازی می‌پردازند. میکرو فیبرها پس از عمل برداشته و دور ریخته می شوند. اندولیفت نیازی به برش یا بیهوشی ندارد. این روش به خوبی توسط مراجعین تحمل می شود و درد چندانی ندارد و تنها گهگاهی ناراحتی خفیفی گزارش می‌شود، بدین معنا که افراد پس از اندولیفت می‌توانند پس از چند ساعت فعالیت های خود را از سر بگیرند. همچنین لازم به ذکر است که اندولیفت روشی زود بازده است و تنها پس از چند ساعت آثار و نتایج آن قابل مشاهده است.

اندولیفت صورت 

اندولیفت که روش جوانسازی محسوب می‌شود، از بخش های مختلفی تشکیل شده است که شامل: 

اندولیفت زیر چشم 

یکی از مهمترین کاربرد های این روش  برطرف کردن فرورفتگی های و شل شدگی ها و تیره گی های  زیر چشم است، اندولیفت زیر چشم این امکان را فراهم می‌کند تا بدون جراحی به جوانسازی این ناحیه از صورت بپردازد. و آثار آن پس از چند ساعت  قابل مشاهده است. 

اندولیفت زیر چشم

اندولیفت پیشانی 

اندولیفت پیشانی نیز به منظور رفع چین و چروک های این قسمت از صورت انجام می‌شود، بدین منظور ابتدا میکرو فیبر ها به زیر پوست وارد می‌شوند و  تکنسین یا پزشک مربوطه انرژی را با شدت و دمای و زمان  مناسب به پوست اعمال می‌کند و کلاژن سازی را در این ناحیه تحریک می‌کند، در نتیجه با گذشت زمان می‌توان شاهد کم رنگ شدن چین و چروک های این ناحیه از صورت شد. 

اندولیفت پیشانی

اندولیفت جای جوش 

از اندولیفت می‌توان برای ترمیم جای جوش و آکنه بهره برد، البته این روش را نیز می‌توان به همراه سابسیژن به کار گرفت که یک روش غیر تهاجمی بوده و در ناحیه‌ی مورد نظر درد و تورم کمتری ایجاد می‌کند. اندولیفت جای جوش هیچ گونه اسکاری به جا نخواهد گذاشت می‌تواند در لیفت صورت نیز موثر باشد. 

اندولیفت خط خنده 

خط لبخند برخلاف اسم  آن هیچ تاثیری بر زیبایی ندارد و در بسیاری موارد نتیجه عکس دارد، اندولیفت این قسمت از صورت موجب کلاژن سازی شده و می‌تواند در بهبود وضعیت ایجاد شده و جوانسازی تاثیر گذار باشد. 

برای مشاوره رایگان و ارتباط با متخصصین شماره خود را وارد کنید!

اندولیفت چانه  

اندولیفت چانه یکی دیگر از روش های پرمتقاضی جوان سازی محسوب می‌شود، طی این روش علاوه بر اینکه کلاژن سازی صورت گرفته و جوانسازی انجام می‌شود می‌تواند در کاهش چربی های ناحیه‌ی غبغب و کانتورینگ صورت موثر واقع شود.

اندولیفت چانه

اندولیفت ابرو

اندولیفت ابرو یکی از روش های لیفت صورت و از متد های جوانسازی محسوب می‌شود، این روش نیز به دلیل غیر تهاجمی بودن و کوتاه بودن پروسه‌ی درمان روشی بسیار کاربردی محسوب می‌شود. 

اندولیفت بینی 

یکی از روش های رفع افتادگی نوک بینی و کوچک سازی بینی، اندولیفت بینی است، این روش، روشی غیر تهاجمی در مقایسه با عمل جراحی محسوب می‌شود و بسیار کم هزینه‌تر است،این روش نیز بر پایه‌ی تکنولوژی لیزر صورت می‌گیرد. 

اندولیفت پلک 

به تدریج با افزایش سن پلک ها حالتی افتاده پیدا می‌کنند و زیر چشم ها گود می‌شود، اندولیفت پلک می‌تواند در لیفت این قسمت و جوانسازی آن تاثیر بسزایی داشته باشد.

اندولیفت غبغب 

غبغب به چربی اضافه ‌ی زیر چانه گفته می‌شود که ممکن است به دلیل افزایش سن، چربی اضافه و یا حتی لاغری شدید و ناگهانی ایجاد شود، یکی از روش ها از بین بردن غبغب اندولیفت است که به دلیل غیر تهاجمی بودن روشی کاربردی و محبوب محسوب می‌شود. 

اندولیفت شکم 

چربی ناحیه‌ی شکمی یکی از سخت ترین چربی ها برای آب شدن به حساب می‌آیند بنابراین افرادی که دوست دارند خیلی سریع  از این چربی ها رها شوند می‌توانند اندولیفت شکم را انتخاب کنند، این روش نه تنها چربی ها را از بین می‌برد بلکه در جوانسازی پوست شکم و لیفت پوست شکم می‌توانند تاثیر گذار باشند.

اندولیفت بازو

گاهی به دلیل نوسانات وزنی قسمت داخلی بازو ممکن است حالتی افتاده پیدا کند و شکلی ناخوشایند به بدن بدهد ، در این حالت استفاده کردن از روش اندولیفت می‌تواند برای لیفت بازو حذف حجم چربی های اضافه موثر واقع شود. 

اندولیفت گردن 

گاهی ممکن است به دلیل رژیم غذایی نامناسب نوسانات شدید وزنی و از همه مهمتر افزایش سن، پوست گردن حالتی افتاده پیدا کند و تازگی و شادابی خود را از دست بدهد، بنابراین استفاده از لیزر اندولیفت می‌تواند تا حدودی در جوانسازی این موثر واقع شود.

برای مشاوره رایگان و ارتباط با متخصصین شماره خود را وارد کنید!

اندولیفت چقدر ماندگاری دارد؟  

با وجود اینکه بلافاصله پس از اندولیفت اثرات سفتی آن در پوست مشخص می‌شود، ولی نتایج نهایی آن از ماه ۶ به بعد طور کامل قابل مشاهده است و جنس پوست در ماندگاری آن بی‌تاثیر نیست، با این حال با گذشت زمان باز هم امکان تمدید مجدد آن وجود دارد ولی تا مدت ها می‌توانید از ظاهر جدید خود لذت ببرید. همچنین لازم به ذکر است که داشتن رژیم غذایی متعادل و گنجاندن ورزش کردن در برنامه‌ی روزانه‌ی خود می‌توانید ماندگاری این متد را به طور قابل توجهی افزایش دهید. 

اندولیفت چند جلسه زمان می‌برد؟

در صورتی که پس از یک جلسه اندولیفت نتیجه‌ی دلخواه خود را دریافت نکردید می‌توانید ۱۲ ماه بعد دوباره برای انجام آن اقدام کنید، همچنین لازم به ذکر است که  پزشک متخصص با بررسی پوست و تعیین نوع آن می‌تواند تعداد دفعات تکرار را مشخص کند. البته ناگفته نماند که سن، جنس پوست، وضعیت سلامتی و جنسیت در این موضوع نیز می‌تواند نقش تعیین کننده داشته باشد.

مدت زمان اندولیفت چقدر است؟

به طور کلی فرایند انجام این کار سرپایی و بسیار سریع بوده و وقت زیادی از شما نخواهد گرفت، حداکثر زمان لازم برای اندولیفت ۱ ساعت بوده و چه بسا کوتاه تر هم باشد، بنابرای بیمار می‌تواند چند ساعت پس از درمان کارهای روزانه‌ی خود را از سر بگیرد.

اندولیفت

فرق اندولیفت با لیزر بدن چیست؟

اندولیفت روشی است که در جوان سازی پوست تاثیر دارد، روشی غیر تهاجمی بوده که طی آن یک فیبر کوچک به لایه‌ی زیرین پوست وارد می‌شود و با تولید پرتو ها نوری بافت بدن برای کلاژ سازی تحریک می‌کند، ولی لیزر بدن بر سطح پوست تابیده می‌شود و با اثر بر فولیکول های مو، رشد مو های زائد را کاهش می‌دهد.

برای مشاوره رایگان و ارتباط با متخصصین شماره خود را وارد کنید!

اندولیفت بهتر است یا هایفو؟ 

اندولیفت روشی است که فیبرهای کوچکی وارد زیر پوست می‌شوند و با تولید امواجی به طول موج ۱۴۷۰ منجلب به تحریک کلاژن سازی می‌شوند، ولی در صورتی که در هایفوتراپی از دستگاهی استفاده می‌شود که امواج ضعیف تر و مشابه امواج اولتراسونیک سونوگرافی، تولید می‌کنند پس طبیعتا ماندگاری اندولیفت بسیار بیشتر بوده و هزینه آن نیز بالاتر می‌باشد. البته برسی پوست و آنالیز آن توسط پزشک مربوطه می‌تواند نیز در انتخاب روش مناسب می‌تواند تاثیر گذار باشد. 

اندولیفت بهتر است یا نخ لیفت؟

اندولیفت و نخ لیفت هر دو از روش های جوانسازی صورت محسوب می‌شوند ولی متدهای به کارگرفته برای هر کدام از آنها متفاوت بوده و به تشخیص پزشک بستگی دارد.البته شایان به ذکر است که هزینه‌ی اندولیفت بسیار بیشتر از نخ لیفت است. 

اندولیفت

عوارض اندولیفت 

در صورتی که هیچ گونه بیماری یا عوارض پوستی نداشته باشید استفاده کردن از این روش برای جوانسازی پوست  منعی ندارد. با این حال انجام این روش درمانی برای بعضی افراد مناسب نخواهد بود مانند، زنان باردار و شیرده، افرادی دارای بیماری خودایمنی  بیماری های پوستی و عفونت های پوستی، و… از دیگر عوارض آن می‌توان به تورم و ناهمواری پوست به مدت تقریباً دو یا سه هفته پس از درمان ،کبودی و تورم جزئی قرمزی و حساسیت جزئی در ناحیه تحت درمان با داروهای مسکن بدون نسخه اشاره کرد. 

مراقبت های لازم بعد از اندولیفت

اندولیفت یک روش درمانی سرپایی است و می‌توانید بلافاصله پس درمان به خانه بروید و نیازی به بانداژ یا پانسمان نیست. پس از درمان، قرمزی و کبودی ممکن است ظاهر شود. با این حال، این علائم در عرض ۱ تا ۲ هفته برطرف می شود و بیشتر بیماران می توانند در عرض ۱ تا ۲ هفته به فعالیت های اجتماعی بازگردند. بیماران همچنین ممکن است چندین هفته پس از درمان درد، حساسیت و بی حسی را تجربه کنند، این موارد دائمی نیستند و به مرور زمان برطرف می شوند.

بهترین سن برای اندولیفت چه سنی است؟

لیفت صورت نوعی جراحی است که علائم پیری را که معمولاً با وارد شدن به ۴۰ سالگی ظاهر می‌شود، معکوس می کند. لیفت صورت که به عنوان ریتیدکتومی نیز شناخته می شود، شلی پوست را از بین می برد، پوست را بالا می‌برد و ساختارهای صورت را سفت می کند. با این حال، همه‌ی ما به روش‌های منحصربه‌فردی و در سنین  متفاوتی پیر می‌شویم، پس اینکه در چه سنی این متد درمانی را انجام دهیم بسته به اشخاص مختلف متفاوت است، البته تشخیص پزشک هم در این مورد بی تاثیر نخواهد بود.

جهت دریافت مشاوره برای اندولیفت با مشاوران ما در کلینیک گلبان تماس حاصل فرمایید.

تماس با گلبان کلینیک

 

پیمایش به بالا